f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 
 

  f·p·p · g·h·o·s·t· r·e·c·o·n | Desert Siege | ...

Desert Siege

Bronie

AN-94 ABAKAN

Ta rewolucyjnie zaprojektowana broń z czasów Zimnej Wojny z wyglądu zewnętrznego może niektórym przypominać AK-74, i rzeczywiście używa amunicji tego samego kalibru jak i tego samego rodzaju magazynka. Ta broń jest bardzo funkcjonalna, chociaż jest czymś kompletnie nowym i innym. Jest jednak coś co robi tą broń unikatową, ma dwa tryby strzelania, w pierwszy strzela 600 pociskami na minutę, a w trybie drugim aż 1800 pocisków na minutę.

GROZA

Ta broń została zaprojektowana w taki sposób aby była użyteczna w każdych warunkach i spełnia wiele roli w Specjalnych Rosyjskich Jednostkach Militarnych. Ta broń pozwala na 4 różne konfiguracje: pistolet, karabin szturmowy, karabin z tłumikiem, oraz karabin z podłączoną wyrzutnią granatów kalibru 40 mm. Wszystkie potrzebne elementy do modyfikacji są zawarte w jednym zestawie.

9A-91

Jest naprawdę unikatowa bronią, chociaż jej wymiary są mniejsze od typowej broni używanej na statkach, jednak daje pełną moc jako karabin szturmowy. Karbin ten wykorzystuje amunicje typu 9x39mm która przebija większość kamizelek, która jest zaprojektowana tak aby wyrządzić jak najwięcej szkód w ciele człowieka. Ta broń idealnie się nadaje do strzelania do bliskich odległościach, natomiast na dalsze jest już dużo mniej skuteczna.

FIN-FAL PARA

Ta broń zaprojektowana przez Belgów jest zarówno pod względem estetyki i funkcjonalności klasykiem, i była jedną z najczęściej używanych broni w walkach 20 wieku. Ta broń została przyjęta w ponad 70 różnych krajach takich jak Anglia, Belgia, Niemcy, Kanada czy Australia. Ma ona jednak kilka wad takich jak dług czas przeładunku, wagę oraz długość, jednak jest bronią bardzo funkcjonalną której można zaufać podczas użytkowania jej. Strzela ona standardowymi pociskami NATO kalibry 7.62mm a w magazynku znajduje się 20 pocisków.

BIZON

Ta broń została zaprojektowana przez legendarnego już Victora Kalashnikova i przez 4 lata służyła jako standardowe wyposażenie na Rosyjskich łodziach podwodnych i nawodnych i jednostek taktycznych. Projektant budując tą broń bazował na AK-47.

PKM

Jest to karabin maszynowy oryginalnie zaprojektowany w 1950 roku jako zastąpienie rosyjskich karabinów maszynowych po Drugiej Wojnie Światowej. Podczas Zimnej Wojny karabiny maszynowe serii PK zostały rozprowadzone po całym świecie i używane w wielu konfliktach zbrojnych.. Dzięki kilku modyfikacją ta broń jest teraz lżejsza od pierwowzoru i jest bardziej niezawodna. PKM jest bronią łatwą w użytku, rozbieraniu i prosta do czyszczenia.

M60

Jest uniwersalną bronią maszynową wprowadzoną do wojsk amerykańskich w 1950 roku i jego początek projektowania bazował na karabinach niemieckich z Drugiej Wojny Światowej. Ta broń była używana podczas ciężkich akcji takich jak w Wietnamie. Do strzelania z tej broni używa się pocisków kalbru 7.62mm.

PSG-1

Heckler & Koch PSG-1 karabin snajperski został zaprojektowany na podstawie najlepszego niemieckiego karabinu snajperskiego z Drugiej Wojny Światowej GSGN i Brytyjskiego karabinu snajperskiego SAS. Ta broń jest znana jako "counter-sniper" i jest używana przez podstawowe antyterrorystyczne jednostki oraz przez specjalne jednostki policji typu GROM.

M-98

Firma Barrett Firearms Company została liderem w produkcji karabinów ciężkiego kalibru pojedynczego-automatycznego strzału. Jeden z ostatnich kreacji Model 98 został zaprojektowany jako tradycyjna broń akcji "krótkich pocisków" z ciężkim podajnikiem.
--------------------------------------
Autor: Keram
Aktualizacja: 03·12·2002 - 00:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 14 Sierpnia · 2022
Strona wygenerowana w 0.092459 sek.