f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 
 

  f·p·p · g·h·o·s·t· r·e·c·o·n | Artykuły | Szukać klan czy s...

Artykuły

Szukać klan czy stworzyć swój ?

Może jest to temat banalny ale są gracze ( szczególnie początkujący ) którzy mają z tym problem. Wiem jak to jest szukać klanu gdyż mam naturę „lotnika” i często zmieniam klany. Na szczęście ostatnio się ustatkowałem i nie zamierzam już nic zmieniać ( no chyba że mnie wyrzucą ).

Co na poczatku ?

Jeżeli szukamy klanu to musimy sobie postawić kilka ważnych pytań i celów. Wszystko zaczyna się od jednego głównego pytania „Co ja potrafię ?”. Różne klany mają różne wymagania i im klan ma więcej dobrych graczy tym mniej chcą przyjmować do swoich szeregów. Są też klany które działają na zasadzie „Invite Only” czyli że można do nich dołączyć poprzez ich zaproszenie abyśmy u nich grali. Najczęściej jednak spotykamy się z systemem rekrutacji. Polega on na przyłączeniu się do klanu na okres próbny w którym musimy wykazać się aby wstąpić w główne szeregi. Jest to system sprawdzony i można powiedzieć że skuteczny.

A co potem ?

Mamy postawiony cel , wiemy co umiemy, i teraz pozostaje nam tylko dużo grać w towarzystwie graczy z którymi w przyszłości chcielibyśmy grać w jednym zespole. Nachalność w pytaniach „ Weźmiecie mnie do klanu?” jest niewskazana gdyż można tym tylko zrazić klanowiczy do swojej osoby. Pytanie to powinno być kierowane do ludzi zajmujących się w danym klanie rekrutacją. Przeważnie są to gracze najczęściej grający ( ale nie zawsze ). Należy z nimi pogadać na loozie, powiedzieć jak sprawy stoją , ile czasu gramy, co potrafimy i przeważnie dostajemy się na okres próbny ( jeśli klan praktykuje taki system ). Pamiętajcie żeby dostać się do dobrego klanu musimy spełniać kilka zasad:
– Musi być koolturka.
– Musimy dużo grać.
– Nie da się ukryć że trzeba dobrze grać.
Dużo pracy, zapału, a na pewno ktoś nas zauważy.

A co jesli mnie nie chca ?

Zawsze jednak jest opcja druga czyli założenie swojego klanu. Daje to pewien spokój, lecz na początku jest dużo pracy ( jeśli to ma być coś konkretnego ). Dołączając do klanu, jesteśmy tylko graczami a organizacja, strona www i inne sprawy spoczywają na kimś innym. W przypadku tworzenia swojego klanu wszystkie to musimy zrobić samemu. Jest to mozolna praca ale daje dużo satysfakcji. Jesteśmy niezależni, nikt nas nie wyrzuci. Pozostaje nam tylko poszukiwanie graczy chętnych do grania z nami w ekipie. Jeżeli strona jest ładna, umiemy grać to na pewno znajdzie się ktoś kto będzie z nami chciał bronić barw klanu. Powodzenia w szukaniu klanu życzy CERT.Hop_Siup.
Temat Autor Data  
Problem
[FPP]Jools 04·12·2002-04:01  
pomocy pliss!!!!
Dyzio-12 05·12·2002-09:01  
Odp: rejestracja
maroko_91 03·11·2003-02:01  
Wolfenstein / RtCW / RtCW 2 / ...
Wolfmaniak 02·11·2007-15:01  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: CERT.Hop_Siup
Aktualizacja: 04·12·2002 - 07:02 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 14 Sierpnia · 2022
Strona wygenerowana w 0.041149 sek.