f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 
 

  f·p·p · g·h·o·s·t· r·e·c·o·n | Ghost Recon | ...

Ghost Recon

Informacje

W nowej grze produkcji Toma Clancy przejmujemy kontrole nad "Duchami", jest to specjalna jednostka wojskowa NATO wyposażona w najnowocześniejsze zdobycze techniki. Akcja zaczyna się kiedy to do władz Rosji dochodzą nacjonalistyczni politycy chcąc odbudować Żelazną Kurtynę.
Akcja gry rozgrywa się w 15 różnych miastach (15 misji) w roku 2008. Mamy do czynienia niezwykle realistyczną walką. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, karabiny takie jak : OCIW, M16, M4, M203, SA80 broń snajperską : M24, SVD, M82 pistolety, granaty a nawet wyrzutnie rakiet M136 jesteśmy w stanie pokonać nawet najbardziej doświadczonego wroga.
W grze zaczynamy misje od mniej doświadczonych żołnierzy, poczym w miarę nowych dostajemy tzw. specjalistów, bardzo dobrze wyszkoleni komandosi. Każdy z nich osiągnął specjalizacje w jakiegoś typu broni, oprócz tego po każdej misji twoi żołnierze dostają punkty doświadczenia, są to WEAPON - czyli celność, STEALTH - skradanie się lub ciche poruszanie, ENDURANCE - wytrzymałość chodzi o to że zazwyczaj żołnierze padają od 1 strzału przy dużej wytrzymałości jest w stanie wytrzymasz nawet 4 trafienia przy imieniu takiego komandosa pojawi się napis WOUNDED. Oraz mniej ważną rzeczą jest LEADERSHIP - umiejętność dowodzenia. Przy tak wyszkolonych jednostkach nie obejdzie się bez medali, które w grze Ghost Recon także znalazły swoje miejsce. Dostępne jest 5 medali są to: Brązowa Gwiazda, Srebrna Gwiazda, Wojskowy krzyż zasługi, Purpurowe Serce oraz Medal Honoru. Jak przystało na FPP Ghost Recon znalazł swoje miejsce w Internecie i tu autorzy udostępnili opcję Multiplayer. Możliwości do wyboru są trzy : LAN - sieć, INTERNET, oraz UBI.COM - gramy poprzez załogowanie się na serwer Ubisoft (co przy Polskich łączach raczej nie da rady).

Oczywiście mój krótki opis gry to dopiero wierzchołek góry lodowej w porównaniu z tym co przeżyjemy podczas gry ...

Ghost Recon jest wspaniałą grą o czym świadczą jej liczne sukcesy na scenie gier FPP :

 • "Gra Roku" według opiniotwórczego serwisu internetowego IGN.com
 • "Gra Roku" i "Najlepiej udźwiękowiona gra" według największego magazynu o grach na PC: PC Gamer
 • Świat Gier Komputerowych 2'2002, ocena: 9/10 "Ten program to kolejny celny strzał w sam środek tarczy wybrednych gustów graczy".
 • Wirtualna Rozrywka, ocena: 8/10 "Jeśli więc jesteś fanem R6 pędź czym prędzej do sklepu nabyć Ghost Recon. Tym bardziej, że cena jak za taki produkt jest szalenie atrakcyjna. Podsumowując krótko: Umarł król, niech żyje król."

 • --------------------------------------
  Autor: Julek
  Aktualizacja: 02·12·2002 - 20:01   : DRUKUJ 

       
     


  f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
  Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


  Dzisiaj jest Niedziela · 14 Sierpnia · 2022
  Strona wygenerowana w 0.042451 sek.