f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 
 

  f·p·p · g·h·o·s·t· r·e·c·o·n | Ghost Recon | ...

Ghost Recon

Medale

Ghost Recon jest to typowo wojenna gra dlatego autorzy by zaciekawić nią gracza wprowadzili medale które wiernie odwzorowują prawdziwe medale. Można je podzieli na 2 części. W pierwszej będą medale które dostajemy za ilość zabitych osób, natomiast w drugiej będą medale zdobywane za przechodzenie do dalszych misji. W info każdego żołnierza widać jakie medale dostał i wygląda to całkiem ciekawie :)
Medal of Honor (Medal Honoru)
Istnieje od 12 Czerwca 1862 r. i jest przyznawany przez prezydenta Stanów Zjednoczonych w imieniu Kongresu dla żołnierza który w trakcie służby szczególnie ryzykował własnym życiem by zasłużyć się dla kraju.
W Ghost Recon medal ten dostaje się za zabicie dużej ilości przeciwników - ponad 30 i powtarzające sie narażenie na ogień przeciwnika.

Service Cross Medal (Krzyż zasługi)
Ustanowiuny w 1918 r. Przyznawany on jest za wyjątkowy heroizm podczas służby żołnierza w stanie wojny w Stanach Zjednoczonych lub za służbę w sojuszniczych armiach podczas konfliktu.
W Ghost Recon medal ten dostaje się za zabicie co najmniej 25 przeciwników (1 żołnierzem) i za ciągłe narażanie się na śmierć.

Silver Star (Srebrna Gwiazda)
Oznacznie ustanowiono w 1932 r. Przyznawany osobie która w trakcie służby Stanom Zjednoczonym Ameryki wykaże się wyjątkową odwagą w trakcie walki przeciwko wrogom. Żołnierz otrzymujący Srebrną Gwiazdę musi być wyjątkowo wojowniczy. Medal ten można także dostać za służbę w sojuszniczych armiach Stanów Zjednoczonych podczas stanu wojny.
W Ghost Recon przyznawany za ponad 20 zabitych przeciwników w otwartym ogniu.

Bronze Star (Brązowa Gwiazda)
odznaczenie ustanowione w 1944 r. Przyznaje się do za bohaterstwo lub działalność merytoryczną podczas pełnienia służby wojskowej lub wojny. Przyznawany jest również weteranom II wojny światowej.
W Ghost Recon dostaje się za ilość zabitych przeciwników 15 lub więcej.

Purple Heart Medal (Purpurowe Serce)
Przyznawany dla ranionych lub zabitych podczas służby wojskowej.
W Ghsot Recon przyznawany jest pośmiertnie lub żołnierza który poniósł ranę podczas walki (obejmuje również Friendly Fire).

Combat Infantry Badge (CIB)
Odznaczenie to jest przyznawane drużynie za ukończenie misji w Ghost Recon. Gwiazdki nad bronią oznaczają od ich ilości ukończenia.

Ribbons
cała gra Ghost Recon (bez dodatków) składa się z 15 misji. Za każde 5 zakończonych sukcesem dostajemy 1 Ribbon.


--------------------------------------
Autor: Julek
Aktualizacja: 04·12·2002 - 07:02 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 14 Sierpnia · 2022
Strona wygenerowana w 0.058951 sek.