f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 
 

  f·p·p · g·h·o·s·t· r·e·c·o·n | Artykuły | ...

Artykuły

Noktowizor

„ Ciemność widzę ”

Ciemność widzisz ? To włóż noktowizor i poczuj się jak w domu... Każdy wie co to jest ale nie każdy wie jak wielkie znaczenie ma to małe cacko ( jak ktoś wie no to alt+f4 ). Otóż gdyby polska policja posiadała to na swoim wyposażeniu to nie było by tylu ofiar w Magdalence... ale to zostawmy polityką. W tym artykule chciałbym poruszyć sprawę używania noktowizora podczas gry.

A coz to takiego ?

Może najpierw opisze na jakiej zasadzie działa to urządzenie. Pierwszy noktowizor z konstruował J.L Baird w 1926 roku naszej ery. Jest to przyrząd umożliwiający obserwację przedmiotów w ciemności przy wykorzystaniu promieni podczerwonych. Noktowizor składa się ze źródła emitującego promieniowanie podczerwone oraz detektora odbitego promieniowania i przetwornika, który przetwarza odbite niewidzialne promieniowanie w obraz widzialny.

A w grze...

Bla bla bla teraz cos po Polsku. Nie wyobrażam sobie grania w Ghosta bez tego urządzenia. Można powiedzieć że używam go w każdej grze nawet jeśli rozgrywka toczy się w dzień. Dlaczego ? Ponieważ widzę wtedy przeciwnika ukrytego za krzakami, lepiej widać wroga na rogu budynku itp... Ułatwia to grę ale skoro jest to trzeba z niego korzystać. Natomiast w nocy jest niezastąpiony. Doskonale na tle ciemnego otoczenia widać przeciwnika. Można powiedzieć że człowiek „świeci” co ułatwia nam odstrzelenie jego czterech liter. Mankamentem używania noktowizora jest zawężanie pola widzenia. Ktoś kiedyś obliczył ze aż o 35%. Zamiast pełnego ekranu mamy „jajo” na ekranie. No ale z drugiej strony lepiej widzieć mało niż nic. Przyjęło się że dla chcącego nic trudnego... no i jacyś mądrzy ludzie wymyślili jak obejść to „zawężanie” i zchetowali grę ........ no i maja cały ekran na zielono. Co zrobić ? Odstrzelić delikwentowi głowę z przerobionym noktowizorem i poprosić go o opuszczenie piaskownicy. Idzie się przyzwyczaić do noktowizora gdyż jest bardzo przydatny i polecam używanie tego sprzętu. Pozdrówka.
Temat Autor Data  
Noktowizor
CERT.KeeKee 04·12·2002-05:00  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: CERT.Hop_Siup
Aktualizacja: 04·12·2002 - 07:02 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 14 Sierpnia · 2022
Strona wygenerowana w 0.042355 sek.