f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 
 

  f·p·p · g·h·o·s·t· r·e·c·o·n | Desert Siege | ...

Desert Siege

Informacje

Ghost Recon: Desert Siege to dodatek do Ghost Recona, gry roku 2001 wg amerykańskiej edycji PC GAMER, oraz serwisu IGN.com, w którym obejmujemy dowództwo nad elitarną grupą wojskową, zwaną Ghost (Duchy). Afryka Wschodnia, rok 2009.W pustoszonej klęską głodu Erytrei, wrze trwająca od 60 lat wojna. Do tego rejonu zostaje wysłana elitarna jednostka amerykańskich Zielonych Beretów, znana jako Duchy, by ubezpieczać akcję humanitarną ONZ. W miarę jak nasila się konflikt, Duchy biorą udział w najbardziej niebezpiecznych misjach - posuwając się od wybrzeży Morza Czerwonego, aż do samego serca Etiopii. BŁYSKAWICZNIE - BEZSZELESTNIE - NIEPOSTRZEŻENIE

NOWE MAPY DO TRYBU MULTIPLAYER:

W trybie multiplayer doszły wszystkie mapy z trybu Single Player z Desert Siege’a plus jeszcze kilka map które zostały specjalnie przygotowane do gry w sieci i w Internecie. Do nich należą:

DPO1 STRONGHOLD


Mapa w zróżnicowanym terenie , są górki i doliny oraz wyschłe koryto rzeki, bardzo dobra mapa dla typu gry Hamburger Hill- gdzie obłok dymu jest ukryty w koszarach (jedyne zabudowane miejsce na mapie więc bardzo łatwo znaleźć)


DPO2 FARM DAY


Ta mapa jest dość duża idealnie nadaje się do gry dla 20 graczy


DPO3 CREEKBED


Bardzo fajna mapa przeznaczona idealnie na rozgrywki 1v1 ze względu na jej niezbyt dużą powierzchnie, lecz również nadaje się na gry dla większej ilości graczy którzy niezbyt bardzo lubią chodzić po mapie aby znaleźć swojego przeciwnika .


DPO4 WILDERNESS


Bardzo duża mapa przeznaczona dla wielu graczy, teren jest prawie całkowicie zalesiony więc jest dużo miejsc w których można spokojnie przykucnąć i pokampowć :)


DPO5 RAVINE


Bardzo fajna mapa o górzystym terenie, jest gdzie się schować i poczekać na przeciwnika aby go .........

--------------------------------------
Autor: Keram
Aktualizacja: 04·12·2002 - 07:02 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 14 Sierpnia · 2022
Strona wygenerowana w 0.050495 sek.